Witamy na stronach serwisu firmy Integart Sp. z o.o.

 • Godziny pracy
  Pon - Pt: 08.00 - 16.00
 • E-mail
  serwis@integart.com.pl

Czym jest PrintOS

HP PrintOS to system operacyjny zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić produkcję w drukarni. Dzięki temu oprogramowaniu istnieje możliwość lepszego wykorzystania urządzeń drukujących HP, co prowadzi do zwiększenia wydajności całej drukarni.

PrintOS umożliwia skuteczne zarządzanie dowolną liczbą zadań związanych z drukiem. Ponadto pomaga przygotowywać wysyłki oraz ułatwia współpracę z partnerami. W wielu przypadkach przyczynia się także do odkrywania nowych, niewykorzystanych możliwości rozwoju.

System został zaprojektowany jako chmura, co oznacza, że można uzyskać do niego dostęp w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Ponadto jest bezpieczny i umożliwia współpracę z wieloma urządzeniami marki HP – począwszy od HP Latex, przez HP Scitex i HP PageWide XL, aż po urządzenia HP Indigo.

Jak się przyłączyć do PrintOS

Standardem w naszym serwisie jest to, że rejestracja oraz przyłączenie się do PrintOS odbywa się na etapie instalacji urządzenia HP u Klienta. Przeprowadzane są wówczas także prezentacja systemu oraz szkolenie.

Firmy, które nie posiadają wdrożonego systemu PrintOS, mogą wykupić u nas taką usługę bądź wprowadzić system samodzielnie. Rejestracja możliwa jest poprzez stronę internetową www.printos.com.

Aplikacje systemu PrintOS

 • PrintOS Site Flow – Zarządzaj znacznymi ilościami krótkich i spersonalizowanych zadań od początku do końca, od złożenia zamówienia do wysyłki.
 • PrintOS Box – Zarządzaj plikami pochodzącymi z różnych źródeł, łatwo i wygodnie komunikuj się z nabywcami wydruków i równie łatwo przesyłaj je do produkcji.
 • Imposer – Wyrafinowane, ale łatwe w użyciu narzędzie do impozycji.
 • Composer – Wysokowydajne narzędzie, umożliwiające scalanie różnego rodzaju projektów pochodzących z oprogramowania HP SmartStream Designer i HP SmartStream Mosaic.
 • Jobs – Uzyskaj wgląd w stan obciążenia urządzeń HP wchodzących w skład parku maszynowego. Podejmuj świadome decyzje oraz prowadź wydajniejszą i lepiej zorganizowaną produkcję.