Witamy na stronach serwisu firmy Integart Sp. z o.o.

  • Godziny pracy
    Pon - Pt: 08.00 - 16.00
  • E-mail
    serwis@integart.com.pl

Centrum wiedzy HP Latex

Szukaj gotowych rozwiązań, pytaj i dziel się wiedzą.

Od grafik pojazdowych po zapierające dech w piersiach reklamy podświetlane czy te powstające z użyciem tkanin… Dzięki zastosowaniu technologii HP Latex może powstać niezliczona liczba produktów. To właśnie dlatego tak wiele firm na rynku zdecydowało się postawić na to rozwiązanie. Uzyskanie przewagi konkurencyjnej z jego użyciem nie jest trudne, ale przyda się trochę wiedzy, aby prowadzić proces druku efektywnie i osiągać możliwie najlepsze efekty.

Dla firm chcących pogłębiać swój warsztat i tworzyć jeszcze lepsze aplikacje stworzono HP Latex Knowledge Center. To miejsce, w którym nabywanie wiedzy jest łatwe i przyjemne, a inspiracje przychodzą praktycznie same.

Co oferuje HP Latex Knowledge Center? Wszelkie niezbędne informacje na temat drukarek HP Latex, a także solidną porcję wiedzy w postaci filmów instruktażowych i artykułów. Na portalu znajdziesz także niezbędne pliki, tj. najnowsze firmware czy instrukcje obsługi

Niezwykle przydatną częścią portalu dla wielu użytkowników jest forum, na którym eksperci i członkowie społeczności HP Latex dzielą się swoją wiedzą, dostarczając bezcennych porad i wskazówek.