Witamy na stronach serwisu firmy Integart Sp. z o.o.

  • Godziny pracy
    Pon - Pt: 08.00 - 16.00
  • E-mail
    serwis@integart.com.pl

Zrób sobie prezent! Drukuj więcej i zyskuj! Skorzystaj z programu bonusowego na zakup tuszów HP Ink!

Technologia – ekologia – biznes…

Jesteś Klientem Integart? Znasz i stosujesz technologię druku lateksowego HP, a do swoich drukarek używasz oryginalnych tuszów HP Ink? Prowadzisz biznes z myślą o środowisku, dbając o wydajność i optymalną jakość druku, ale wciąż masz apetyt na więcej…?

To właśnie z myślą o takich firmach Integart stworzył program bonusowy opary o zakup tuszów HP Ink. Program bonusowy uszyty jest na miarę potrzeb firmy! Jedyny taki na rynku, którego szczegóły negocjujesz ze swoim opiekunem handlowym i sam decydujesz, czy chcesz go kontynuować w kolejnym okresie, a także z jakiej opcji bonusu i promocji skorzystać.

To fakt, że… im więcej drukujesz, tym więcej zyskujesz! Sam zrób sobie prezent!

Program bonusowy dotyczy zakupu materiałów eksploatacyjnych HP (HP 831C 775ml) przeznaczonych do urządzeń HP Latex 310, 330, 360 oraz 370.

Materiały eksploatacyjne HP Latex

Oryginalne materiały HP – wkłady atramentowe i powiązane materiały eksploatacyjne HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji. Ponieważ poddawane są rygorystycznym testom, gwarantują wydajność, trwałość i opłacalność druku. To także ochrona Twoich urządzeń drukujących. Stała jakość bez niespodzianek – zlecenie po zleceniu.

Zyskuj, kupując! Korzystaj z bezpłatnego programu recyklingu materiałów eksploatacyjnych HP.

HP gwarantuje bezpłatny zwrot materiałów eksploatacyjnych, które poddawane są procesowi recyklingu. Aby skorzystać z programu HP Planet Partners, należy wejść na stronę www.hp.com/recycle oraz wybrać dogodną opcję zwrotu. Uczestnicy programu otrzymują etykiety zwrotu z uiszczoną opłatą pocztową, koperty oraz kartony zbiorcze.

Zainteresowany?

Firmy zainteresowanie przystąpieniem do programu bonusowego zapraszamy do kontaktu z nami.

Zrób sobie prezent! Pamiętaj, że im więcej drukujesz, tym więcej zyskujesz, dbając jednocześnie o urządzenie!

Osoba kontaktowa:
stawicki@integart.com.pl
tel. +48 504 222 896